NOWY PORTAL JUŻ DOSTĘPNY!

Wypróbuj nową wersję Portalu Pasażera przygotowaną specjalnie z myślą o potrzebach użytkownika, która niedługo zastąpi dotychczasową wersję portalu. Przechodząc na nową wersję Portalu Pasażera zyskujesz między innymi:Nie czekaj i sprawdź czy nowy Portal Pasażera spełnia również Twoje oczekiwania!

TWÓJ PORTAL DO PODRÓŻY!
Wersja testowa
Katalogi Połączeń > "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

Rozkład jazdy "Przewozy Regionalne" sp. z o.o.

SPRAWDŹ NOWĄ WERSJĘ PORTALU: beta.portalpasazera.pl

Obszar działalności przewoźnika:
cały kraj i przewozy w relacjach międzynarodowych w ruchu przygranicznym; w przewozach regionalnych: z wyłączeniem województwa mazowieckiego, śląskiego oraz częściowo na terenie województwa dolnośląskiego i kujawsko-pomorskiego. więcej informacji »
Wykaz relacji:

Wykaz relacji - lista relacji oferowanych przez danego przewoźnika.

Sprawdź relację ze stacją- Wyświetla relacje obsługiwane przez danego przewoźnika, które zawierają wybraną stację. System podpowiada nazwę stacji występującej w relacjach danego przewoźnika po wpisaniu pierwszych 3-ch znaków.

Firma powstała w 2001 roku w wyniku procesu restrukturyzacji Polskich Kolei Państwowych. W grudniu 2008 roku została wydzielona z Grupy PKP, a udziałowcami spółki zostały samorządy wszystkich województw.

Większość połączeń jest realizowana w celu wypełnienia służby publicznej, która świadczona jest na zamówienie urzędów marszałkowskich, organizatorów regionalnego transportu kolejowego, w oparciu o umowy na świadczenie usług publicznych. Przewoźnik realizuje przewozy kolejowe krajowe i w obszarach przygranicznych (do Czech i Niemiec).


Dostępność biletów:

  • Kasy – własne i partnerów
  • W pociągu
  • Płatności dedykowanej aplikacji
  • Biletomaty
  • Sprzedaż internetowa

Źródło i więcej informacji: www.przewozyregionalne.pl